Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Vrijdag, 19. Apr | Alle sporten live op tv
Vrijdag, 19. Apr | Alle sporten
Voetbal
Keuken Kampioen Divisie
Nederland
20:00
Den Bosch
Breda
Fc Den Bosch - Nac Breda | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Dordrecht
Oss
Fc Dordrecht - Top Oss | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Telstar
FC Emmen
Telstar - Fc Emmen | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Roda
Graafschap
Roda Jc - De Graafschap | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Helmond
Jong Ajax
Helmond Sport - Jong Ajax | Keuken Kampioen Divisie
UEFA Youth League
Europa
18:00
FC Porto U19
AC Milan U19
Uefa Youth League: Fc Porto - Ac Milan | Verslag Van De Wedstrijd Fc Porto - Ac Milan, Gespeeld In De Halve Finale Van De Uefa Youth League.
League One
Engeland
21:00
Oxford Utd
Stevenage
Oxford - Stevenage | League One, Ronde 45
LaLiga 1 2 3
Spanje
20:30
Tenerife
Leganes
Tenerife Vs Leganés | Segunda Division
Bundesliga
Duitsland
20:30
Eintracht Frankfurt
Augsburg
Frankfurt - Augsburg | Bundesliga, Ronde 30
2. Bundesliga
Duitsland
18:30
Elversberg
Schalke
Elversberg - Schalke | 2. Bundesliga, Ronde 30
18:30
Nurnberg
Paderborn
Nürnberg - Paderborn | 2. Bundesliga, Ronde 30
Regionalliga Nordost
Duitsland
19:00
Lokomotive Leipzig
Hansa Rostock II
Frauen-bundesliga, Ronde | Leipzig - Leverkusen
Serie A
Italië
20:45
Cagliari
Juventus
Cagliari - Juventus | Verslag Van De Wedstrijd Cagliari - Juventus, Gespeeld In De Italiaanse Serie A.
Damallsvenskan
Zweden
19:00
Norrkoping (D)
Djurgarden (D)
Norrköping - Djurgården | Obos Damallsvenskan, Ronde 2
Motorsport
SuperBike
15:55
WorldSBK | Nederland
Vrije Training 2
Tennis
ATP Barcelona
Spanje
17:25
Facundo Diaz Acosta
Stefanos Tsitsipas
Atp 500: Barcelona Open Banc Sabadell | Verslag Van De Derde En Vierde Kwart Finales Op De Barcelona Open Banc Sabadell, Gespeeld In De Atp Tour 500 In Barcelona, Spanje.
Handbal
Handball-Bundesliga
Duitsland
20:00
SG Flensburg-Handewitt
SC Magdeburg
Flensburg-handewitt - Magdeburg | Bundesliga, Ronde 29
Volleybal
FIVB Beach Pro Tour
18:00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour, 3e ronde | Baan 2
Elite16 Tepic
Rugby Union
Guinness Pro14
20:35
Ulster
Cardiff Rugby
Ulster - Cardiff Rugby | United Rugby Championship, Ronde 14
Darten
PDC European Tour
Europa
15:35
Engstrom Johan
Joe Cullen
Engstrom Johan - Joe Cullen | Pdc European Tour, 1/32 Finals
16:00
Zonneveld Niels
Christian Perez
Zonneveld Niels - Christian Perez | Pdc European Tour, 1/32 Finals
16:35
José Oliveira de Sousa
Daryl Gurney
José Oliveira De Sousa - Daryl Gurney | Pdc European Tour, 1/32 Finals
19:00
Edhouse Ritchie
James Wade
Pdc Darts, Ronde 1 | Pdc European Tour | European Darts Grand Prix
19:30
Stephen Bunting
Romeo Grbavac
Stephen Bunting - Romeo Grbavac | Pdc European Tour, 1/32 Finals
20:00
Franz Rotzsch
Raymond van Barneveld
Franz Rotzsch - Raymond Van Barneveld | Pdc European Tour, 1/32 Finals
20:30
Chris Dobey
White Ian
Chris Dobey - White Ian | Pdc European Tour, 1/32 Finals
21:00
Merk A.
Luke Littler
Merk A. - Luke Littler | Pdc European Tour, 1/32 Finals
21:30
Martin Schindler
Gian van Veen
Martin Schindler - Gian Van Veen | Pdc European Tour, 1/32 Finals
22:00
Peter Wright
Mansell Michael
Peter Wright - Mansell Michael | Pdc European Tour, 1/32 Finals
22:30
Gabriel Clemens
Eidams Rene
Gabriel Clemens - Eidams Rene | Pdc European Tour, 1/32 Finals
Golf
RBC Heritage
VS
20:00
RBC Heritage | Dag 2
PGA TOUR | Hoofduitzending
Chevron Championship
VS
16:00
Golf: The Chevron Championship
Verslag van de tweede dag van The Chevron Championship, gespeeld op The Club at Carlton Woods in Texas, Verenigde Staten.