Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Vrijdag, 3. May | Alle sporten live op tv
Vrijdag, 3. May | Alle sporten
Voetbal
Eredivisie
Nederland
20:00
Almere City
SC Heerenveen
Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles | Eredivisie
20:00
Sittard
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles | Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Nederland
20:00
Roda
Cambuur
Roda Jc Kerkrade - Sc Cambuur | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Dordrecht
Willem II
Fc Dordrecht - Willem Ii | Keuken Kampioen Divisie
20:00
Graafschap
Jong Utrecht
De Graafschap - Jong Fc Utrecht | Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Engeland
21:00
Luton
Everton
Luton - Everton | Premier League, Ronde 36
League One
Engeland
20:30
Barnsley
Bolton
Barnsley - Bolton | League One, Halve Finale | 1e Wedstrijd
La Liga
Spanje
21:00
Getafe
Athletic Bilbao
Getafe Cf - Athletic Club | Verslag Van De Wedstrijd Getafe Cf - Athletic Club, Gespeeld In De Spaanse Laliga.
Bundesliga
Duitsland
20:30
Hoffenheim
RB Leipzig
Wout Weghorst
Hoffenheim - Rb Leipzig | Bundesliga, Ronde 32
2. Bundesliga
Duitsland
18:30
Hamburger SV
St. Pauli
Hamburger Sv Vs St. Pauli | Bundesliga 2
18:30
Dusseldorf
Nurnberg
Düsseldorf - Nürnberg | 2. Bundesliga, Ronde 32
Serie A
Italië
20:45
Torino
Bologna
Torino Vs Bologna | Serie A
Bundesliga Women
Duitsland
18:30
Wolfsburg (D)
Koln (D)
Frauen-bundesliga, Ronde 20 | Wolfsburg - Köln
Motorsport
Formule 1
18:20
Grand Prix van Miami
Formule 1, Vrije training 1
F1 Academy
15:55
Grand Prix van Miami
F1 Academy, Vrije training 1
21:15
Grand Prix van Miami
F1 Academy, Vrije training 2
Tennis
ATP Madrid
Spanje
16:00
Mutua Madrid Open Masters
Verslag van de Mutua Madrid Open, gespeeld in de ATP / WTA Tour 1000 in Madrid, Spanje.
Volleybal
FIVB Beach Pro Tour
14:00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour, 2e & 3e ronde | Baan 2
Elite16 Brasilia
Wielersport
La Vuelta Femenina
Spanje
15:30
Tarazona - La Laguna Negra (Heuvels) | 132 km
La Vuelta Femenina
Demi Vollering, Marianne Vos, Charlotte Kool, Riejanne Markus, Amber Kraak
Zaalvoetbal
UEFA Futsal Champions League
Europa
16:00
Benfica
Palma Futsal
Benfica - Palma | Uefa Futsal Champions League, Halve Finale
19:00
Barcelona
Sporting
Barça - Sporting Cp | Uefa Futsal Champions League, Halve Finale
Snooker
Betfred World Championship
Verenigd Koninkrijk
11:00
WK Sheffield
Halve Finale
15:15
WK Sheffield
Halve Finale
17:30
WK Sheffield
Halve Finale
19:45
WK Sheffield
Halve Finale
Golf
LIV Golf Invitational
03:00
LIV Golf: Singapore
Verslag van de eerste dag van de LIV Golf Singapore, gespeeld op de Sentosa Golf Club in Singapore.
07:00
LIV Golf: Singapore
Verslag van de eerste dag van de LIV Golf Singapore, gespeeld op de Sentosa Golf Club in Singapore.
Volvo China Open
China
07:00
European Tour: Volvo China Open - Dag 2
Verslag van de tweede dag van de Volvo China Open, gespeeld op de Hidden Grace Golf Course in Shenzhen, China.
Insperity Invitational
VS
18:30
Insperity Invitational | Dag 1
PGA TOUR Champions
AT&T Byron Nelson
VS
22:00
Golf: The CJ CUP Byron Nelson
Verslag van de tweede dag van de The CJ CUP Byron Nelson, gespeeld op TPC Las Colinas, in Dallas, Texas.
Vechtsporten
Judo IJF World Tour
14:00
Grand Slam | Dushanbe
Dag 1
Varen / Zeilen
WSL Tour
23:30
WSL Challenger Series
Gold Coast