Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Dinsdag, 21. May | Alle sporten live op tv
Dinsdag, 21. May | Alle sporten
Voetbal
Eredivisie
Nederland
20:00
Breda
FC Emmen
Nac Breda - Fc Emmen | Keuken Kampioen Divisie
Tennis
ATP Lyon
Frankrijk
11:10
Giovanni Mpetshi Perricard
Lorenzo Sonego
Atp 250: Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon | Verslag Van De Derde Dag Op De Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Lyon, Frankrijk.
18:00
Aleksandar Vukic
Alexander Bublik
Atp 250: Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon | Verslag Van De Derde Dag Op De Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Lyon, Frankrijk.
ATP French Open
Frankrijk
10:10
Marc Polmans
Alejandro Moro Canas
Marc Polmans - Alejandro Moro Canas | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Juncheng Shang
Roman Andres Burruchaga
Juncheng Zhang - Roman Andres Borruchaga | | | | Roland Garros
10:10
Yasutaka Uchiyama
Mathys Erhard
Yasutaka Uchiyama - Mathys Erhard | | | | Roland Garros
10:10
James Duckworth
Maxime Janvier
James Duckworth - Maxime Janvier | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Lukas Neumayer
Diego Sebastian Schwartzman
Lukas Neumayer - Diego Schwartzman | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Elias Ymer
Alexander Ritschard
Elias Ymer - Alexander Ritschard | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Jules Marie
Titouan Droguet
Jules Marie - Titouan Droguet | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:15
Chak Lam Coleman Wong
Patrick Kypson
Coleman Wong - Patrick Kypson | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:30
Gregoire Barrere
Papamalamis T.
Gregoire Barrere - Theo Papamalamis | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:30
Hugo Grenier
Tristan Boyer
Hugo Grenier - Tristan Boyer | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:30
Maxime Cressy
Andrea Pellegrino
Maxime Cressy - Andrea Pellegrino | | | | Roland Garros
11:30
Jeffrey John Wolf
Ryan Peniston
Jeffrey John Wolf - Ryan Peniston | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:40
Joris De Loore
Mark Lajal
Joris De Loore - Mark Lajal | | | | Roland Garros
12:15
Zizou Bergs
Clement Chidekh
Zizou Bergs - Clement Chidekh | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Alexis Galarneau
Quentin Halys
Alexis Galarneau - Quentin Halys | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Jesper De Jong
Pablo Llamas Ruiz
Jesper De Jong - Pablo Llamias Ruiz | | | | Roland Garros
13:00
Benjamin Hassan
Rudolf Molleker
Benjamin Hassan - Rudolf Molleker | | | | Roland Garros
13:00
Henri Squire
Damir Dzumhur
Henri Squire - Damir Džumhur | | | | Roland Garros
13:00
Albert Ramos Viñolas
Andrea Vavassori
Albert Ramos-vinolas - Andrea Vavassori | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Marc-Andrea Huesler
Francesco Maestrelli
Marc-andrea Huesler - Francesco Maestrelli | | | | Roland Garros
13:00
Oriol Roca Batalia
Dennis Novak
Oriol Rocca Batalla - Dennis Novak | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Camilo Ugo Carabelli
Bernabe Zapata Miralles
Camilo Ugo Carabelli - Bernabé Zapata Miralles | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Leandro Riedi
Mikhail Kukushkin
Leandro Riedi - Mikhail Kukushkin | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Dmitry Popko
Royer V.
Dmitry Popko - Valentin Royer | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Kyrian Jacquet
Aziz Dougaz
Kyrian Jacquet - Aziz Dougaz | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Thiago Monteiro
Murkel Alejandro Dellien Velasco
Thiago Monteiro - Murkel Dellien | | | | Roland Garros
14:30
Li Tu
Oliver Crawford
Li Tu - Oliver Crawford | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Daniel Rincon
Jurij Rodionov
Daniel Rincon - Jurij Rodionov | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:00
Faurel T.
Zdenek Kolar
Thomas Faurel - Zdenek Kolar | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:00
Jaime Faria
Clement Tabur
Jaime Faria - Clement Tabur | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:00
Zachary Svajda
Zsombor Piros
Zachary Svajda - Zsombor Piros | | | | Roland Garros
16:00
Nerman Fatic
Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Nerman Fatic - Felipe Meligeni Alves | | | | Roland Garros
ATP Geneva
Zwitserland
11:40
David Goffin
Nicolas Moreno De Alboran
Atp 250: Gonet Geneva Open | Verslag Van De Derde Dag Op De Gonet Geneva Open, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Geneve, Zwitserland.
18:00
Flavio Cobolli
Ben Shelton
Atp 250: Gonet Geneva Open | Verslag Van De Derde Dag Op De Gonet Geneva Open, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Geneve, Zwitserland.
WTA French Open
Frankrijk
10:10
Polona Hercog
Tamara Zidansek
Polona Hercog - Tamara Zidansek | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Celine Naef
Darja Semenistaja
Celine Naef - Darja Seministaja | | | | Roland Garros
10:10
Moyuka Uchijima
Mikulskyte J.
Moyuka Uchijima - Justina Mikulskyte | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Ipek Oz
Noma Akugue Noha
Ipek öz - Noma Akugue Noha | | | | Roland Garros
10:10
Andreea Mitu
Leolia Jeanjean
Andreea Mitu - Léolia Jeanjean | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Ya Yi Yang
Alice Tubello
Ya-yi Yang - Alice Tubello | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
10:10
Petra Marcinko
Kaia Kanepi
Petra Marčinko - Kaia Kanepi | | | | Roland Garros
11:30
Rebecca Marino
Martina Capurro Taborda
Rebecca Marino - Martina Capurro Taborda | | | | Roland Garros
11:30
Arina Rodionova
Ciric Bagaric L.
Arina Rodionova - Lucija Ciric Bagaric | | | | Roland Garros
11:30
Olga Danilovic
Anca Alexia Todoni
Olga Danilovic - Anca Alexia Todoni | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:30
Tereza Martincova
Panna Udvardy
Tereza Martincová - Panna Udvardy | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:40
Polina Kudermetova
Kimberly Birrell
Polina Kudermetova - Kimberley Birrell | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:45
Sara Errani
Ann Li
Sara Errani - Ann Li | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
11:45
Mona Barthel
Priscilla Hon
Mona Barthel - Priscilla Hon | | | | Roland Garros
13:00
Nigina Abduraimova
Lulu Sun
Nigina Abduraimova - Lulu Sun | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Despina Papamichail
Daria Snigur
Despina Papamichail - Darija Snihur | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Eva Lys
Rakotomanga Rajaonah T.
Eva Lys - Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Destanee Aiava
Oksana Selekhmeteva
Destanee Avia - Oksana Selekhmeteva | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:00
Katie Volynets
Lucrezia Stefanini
Katie Volynets - Lucrezia Stefanini | | | | Roland Garros
13:00
Miriam Bianca Bulgaru
Falei A.
Miriam Bulgaru - Aliona Falei | | | | Roland Garros
14:30
Emiliana Arango
Avdeeva J.
Emiliana Arango - Julia Avdeeva | | | | Roland Garros
14:30
Anna Bondar
Anastasia Zakharova
Anna Bondár - Anastasia Zakharova | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Margaux Rouvroy
Lina Gjorcheska
Margaux Rouvroy - Lina Gjorcheska | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Katarina Zavatska
Yulia Starodubtseva
Katarina Zavatska - Yuliia Starodubtseva | | | | Roland Garros
14:30
Lanlana Tararudee
Xiaodi You
Lanlana Tararudee - You Xiaodi | | | | Roland Garros
14:30
Heather Watson
Antonia Ruzic
Heather Watson - Antonia Ružić | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:30
Marina Bassols
Marina Stakusic
Marina Bassols Ribera - Marina Stakusic | | | | Roland Garros
14:30
Dalila Jakupovic
Irina Maria Bara
Dalila Jakupovic - Irina Bara | | | | Roland Garros
16:00
Elvina Kalieva
Laura Pigossi
Elvina Kalieva - Laura Pigossi | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:00
Cristina Dinu
Paula Ormaechea
Cristina Dinu - Paula Ormaechea | | | | Roland Garros
16:00
Katarzyna Kawa
Gabriela Knutson
Katarzyna Kawa - Gabriela Knutson | | | | Roland Garros
16:00
Mai Hontama
Carol Zhao
Mai Hontama - Carol Zhao | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
Wielersport
Giro d'Italia
Italië
11:15
Livigno - Santa Cristina Valgardena / St. Christina (Berg) | 202 km | 4700 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Vechtsporten
Judo World Championships
10:00
WK | Abu Dhabi
Dag 3
16:00
WK | Abu Dhabi
Dag 3